- Prekė sandėlyje
ProfiCook PC-WKS 1228 G elektrinis virdulys 0,5 l 1100 W Nerūdijančio plieno, Permatomas
ProfiCook PC-WKS 1228 G elektrinis virdulys 0,5 l 1100 W Nerūdijančio plieno, Permatomas
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 14 - 19*
d. d.
| Water tank capacity | 0.5 L |
| Control type | Lever |
| Housing material | Glass, Stainless steel |
| Water level indicator | Yes |
| Product colour | Stainless steel, Translucent, White |
| Anti-calc filter | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 1100 W |
| Power source | AC |
| Width | 107 mm |
| Weight | 740 g |
| Depth | 170 mm |
| Height | 187 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Auto power off | Yes |
| Illuminated on/off switch | Yes |
| Indication light | Yes |
| Illumination | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Cordless | Yes |
| Hinged lid | Yes |
| Shape | Jug shape |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | REACH, CE |