Philips HD9318/20 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W Juodas
Philips HD9318/20 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W Juodas






Philips HD9318/20 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W Juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dubens talpa | 1,7 l |
| Maitinimo šviesos diodas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Produkto spalva | Juoda |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Apsauginis filtras nuo kalkių | Taip |
| Filtro medžiaga | Nailonas |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Galia | 2200 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Gylis | 223 mm |
| Ūgis | 253 mm |
| Plotis | 160 mm |
| Svoris | 890 g |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Belaidis | Ne |
| Laido laikymas | Taip |
| Laido ilgis | 0,75 m |