Philips Daily Collection HD9350/90 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W Nerūdijantis plienas
Philips Daily Collection HD9350/90 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W Nerūdijantis plienas



Philips Daily Collection HD9350/90 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W Nerūdijantis plienas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Filtravimas | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Produkto spalva | Nerūdijantis plienas |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas, polipropilenas (PP) |
| Geras snapelio užpildymas | Taip |
| Garsinis parengties signalas | Taip |
| Galia | 2200 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220 V |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Platus dangtelis | Taip |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Belaidis | Taip |
| Laido laikymas | Taip |
| Laido ilgis | 0,75 m |
| Talpa | 1,7 l |