- Prekė sandėlyje
MPM MCZ-85 elektrinis virdulys 1,7 l
MPM MCZ-85 elektrinis virdulys 1,7 l
MPM MCZ-85 elektrinis virdulys 1,7 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Concealed heating element | Yes |
| Filtering | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Product colour | White |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Removable filter | Yes |
| Adjustable thermostat | No |
| Control type | Buttons |
| Power | 2200 W |
| Power source | AC |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Maximum input power | 2200 W |
| Lid opening type | Button |
| Cordless | Yes |
| Illumination | Yes |
| 360° rotational base | Yes |