MPM MCZ-64 elektrinis virdulys 1 l
MPM MCZ-64 elektrinis virdulys 1 l
MPM MCZ-64 elektrinis virdulys 1 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Nuimamas filtras | Taip |
| Filtravimas | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Vandens bako talpa | 1 litras |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 1200 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Maksimali įėjimo galia | 1200 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Apšvietimas | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Belaidis | Taip |
| Įspėjimai | Prieš valydami, išjunkite įrenginį ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio. Nepalikite įrenginio be priežiūros veikiant. Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. |