- Prekė sandėlyje
Mesko MS 1353 metalinis elektrinis virdulys 1,8 l
Mesko MS 1353 metalinis elektrinis virdulys 1,8 l








Mesko MS 1353 metalinis elektrinis virdulys 1,8 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black, Steel |
| Housing material | Stainless steel, Stainless steel INOX |
| Cord length | 0.75 m |
| Control type | Lever |
| Water tank capacity | 1.8 L |
| Power source | AC |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Maximum power | 1500 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Auto power off | Yes |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using., Do not leave the unit unattended during operation. |