- Prekė sandėlyje
Maestro MR-078 elektrinis virdulys 1,8 l pilkas
Maestro MR-078 elektrinis virdulys 1,8 l pilkas








Maestro MR-078 elektrinis virdulys 1,8 l pilkas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Grey |
| Water tank capacity | 1.8 L |
| Housing material | Ceramic |
| Anti-calc filter | Yes |
| Keep warm function | No |
| Control type | Lever |
| Maximum power | 1800 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power source | AC |
| Height | 255 mm |
| Lead cable length | 0.65 m |
| Depth | 165 mm |
| Width | 220 mm |
| Auto power off | Yes |
| Warnings | Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |