- Prekė sandėlyje
MAESTRO MR-072 elektrinis virdulys 1 l 1200 W baltas
MAESTRO MR-072 elektrinis virdulys 1 l 1200 W baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Concealed heating element | Yes |
| Illuminated on/off switch | Yes |
| Product colour | White |
| Adjustable thermostat | No |
| Overheat protection | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Control type | Lever |
| Cord storage | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Water tank capacity | 1 L |
| Auto power off | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Housing material | Ceramic |
| Power source | AC |
| Power | 1200 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Depth | 215 mm |
| Height | 200 mm |
| Power cable length | 0,65 m |
| Width | 165 mm |
| Warnings | Avoid contact with water when using., Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |