- Prekė sandėlyje
MAESTRO MR-053 elektrinis virdulys 1,7 l 2200 W (MR-053-GREY) pilkas
MAESTRO MR-053 elektrinis virdulys 1,7 l 2200 W (MR-053-GREY) pilkas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Grey |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Backlight | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Adjustable thermostat | No |
| Keep warm function | No |
| Control type | Buttons |
| Housing material | Plastic, Glass |
| Power | 2200 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power source | AC |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Cordless | No |
| 360° rotational base | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using. |