Maestro MR-052 elektrinis stiklinis virdulys 1,7 l (MR-052-WHITE) baltas
Maestro MR-052 elektrinis stiklinis virdulys 1,7 l (MR-052-WHITE) baltas



Maestro MR-052 elektrinis stiklinis virdulys 1,7 l (MR-052-WHITE) baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Kabelio ilgis | 0,7 m |
| Produkto spalva | Permatomas, baltas |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 2200 W |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Ūgis | 140 mm |
| Plotis | 240 mm |
| Gylis | 195 mm |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Mėlyna |
| Dangčio atidarymo tipas | Rankinis |
| Korpuso medžiaga | Plastikas, Stiklas |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Įspėjimai | Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. Prieš valydami, išjunkite įrenginį ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio. Nepalikite įrenginio be priežiūros veikimo metu. |