-
−3%
MAESTRO MR-041 (MR-041-RED) electric kettle 1.7 L 2000 W Black, Red
MAESTRO MR-041 (MR-041-RED) electric kettle 1.7 L 2000 W Black, Red
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Apsauga nuo išgaravimo | Ne |
| Apsauginis filtras nuo kalkių | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, Raudona |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Šilumos palaikymo funkcija | Ne |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 2000 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Įspėjimai | Prieš valydami, išjunkite įrenginį ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio. Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. Nepalikite įrenginio be priežiūros veikimo metu. |