- Prekė sandėlyje
-
−1%
Maestro MR-022 elektrinis virdulys 2,2 l 2200 W (MR-022-WHITE) baltas
Maestro MR-022 elektrinis virdulys 2,2 l 2200 W (MR-022-WHITE) baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Water tank capacity | 2.2 L |
| Keep warm function | No |
| Water level indicator | Yes |
| Anti-calc filter | Yes |
| Product colour | White |
| Housing material | Plastic |
| Overheat protection | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Control type | Buttons |
| Adjustable thermostat | No |
| Maximum power | 2200 W |
| Minimum power | 1850 W |
| Power source | AC |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Lead cable length | 0,7 m |
| Height | 250 mm |
| Width | 225 mm |
| Depth | 155 mm |
| 360° rotational base | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Cord storage | Yes |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using. |