- Prekė sandėlyje
MAESTRO elektrinis virdulys 1,7 l MR-035-BLACK
MAESTRO elektrinis virdulys 1,7 l MR-035-BLACK





MAESTRO elektrinis virdulys 1,7 l MR-035-BLACK
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Water level indicator | Yes |
| Product colour | Black |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Adjustable thermostat | No |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power | 1850-2200 W |
| Power source | AC |
| Removable anti-scale filter | Yes |
| Lid opening type | Button |
| Concealed heating element | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Auto shut-off | Yes |
| Warnings | Avoid contact with water when using., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Do not leave the unit unattended during operation. |