- Prekė sandėlyje
„KitchenAid 5KEK1522EIB“ elektrinis virdulys, 1,5 l, 2400 W, mėlynas
„KitchenAid 5KEK1522EIB“ elektrinis virdulys, 1,5 l, 2400 W, mėlynas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Blue |
| Filtering | Yes |
| Number of temperature settings | 7 |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Control type | Buttons, Lever |
| Housing material | Aluminium, Stainless steel |
| Quick boiling | Yes |
| Water tank capacity | 1.5 L |
| Removable filter | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Colour name | Ink Blue |
| Boil-dry protection | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| Power source | AC |
| Power | 2400 W |
| Power plug type | Type C |
| Weight | 2.15 kg |
| Width | 263 mm |
| Depth | 210 mm |
| Height | 218 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| 360° rotational base | Yes |
| Indication light | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Cord length | 1.37 m |
| Auto power off | Yes |
| Cordless | Yes |
| Hinged lid | Yes |
| Cord storage | Yes |
| Lid opening type | Button |
| Warnings | Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |