-
−3%
Keraminis elektrinis virdulys MAESTRO MR-077 1,5 l 1500 W Pilkas
Keraminis elektrinis virdulys MAESTRO MR-077 1,5 l 1500 W Pilkas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Valdymo tipas | Svirtis |
| Produkto spalva | Pilka |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Šilumos palaikymo funkcija | Ne |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Apsauginis filtras nuo kalkių | Ne |
| Korpuso medžiaga | Keramika |
| Vandens bako talpa | 1,5 l |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Galia | 1500 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Laido ilgis | 0,65 m |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Įspėjimai | Prieš valydami, išjunkite įrenginį ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio. Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. Nepalikite įrenginio be priežiūros veikimo metu. |