- Prekė sandėlyje
Jata GR205
Jata GR205


Jata GR205
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
ELEKTRINIS GRILIS
| Našumas | |
|---|---|
| Bendra galia: | 1000 W |
| Lėkščių/grotelių skaičius: | 1 |
| Reguliuojamas termostatas: | Taip |
| Dizainas | |
| Kepimo paviršiaus forma: | Stačiakampis |
| Neprideganti danga: | Taip |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Kepimo paviršius (P x G): | 280 x 220 mm |
| Ergonomika | |
| Vėsios lietimui rankena(-os): | Taip |
| Lengva valyti: | Taip |
| Indaplovėje plaunamos dalys: | Taip |
| Galia | |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa: | 230 V |