- Prekė sandėlyje
Jata GR1100
Jata GR1100
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
- Korpusas iš aliuminio, slėginio liejimo būdu.
- Liejimo būdu pagamintos rankenos.
- Mišrios lėkštės: 275 x 240 mm.
- Nepridegantis paviršius.
- 180° kampu atidaroma kaip grilis.
- 6 padėčių reguliuojama viršutinė lėkštė, specialiai skirta mėsainiams, antrekotams, sumuštiniams ir žuviai.
- 2 nepriklausomos kontrolinės lemputės: įjungta / paruošta.
- Padažo padėklas.
- Uždarymo spaustukas laikymui.
- Laido saugykla.
- Įtampa 230 V.
- Maksimali galia 2000 W.
| Našumas | |
|---|---|
| Bendra galia: | 2000 W |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis: | Taip |
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis: | Taip |
| Reguliuojamas termostatas: | Taip |
| Lėkščių/grotelių skaičius: | 2 |
| Dizainas | |
| Produkto spalva: | Aliuminis, juodas |
| Kepimo paviršius (P x G): | 275 x 240 mm |
| Ergonomika | |
| Vėsios lietimui rankena(-os): | Taip |
| Galia | |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa: | 230 V |