- Prekė sandėlyje
„Gorenje K15DWW“ elektrinis virdulys, 1,5 l, 2200 W, baltas
„Gorenje K15DWW“ elektrinis virdulys, 1,5 l, 2200 W, baltas






„Gorenje K15DWW“ elektrinis virdulys, 1,5 l, 2200 W, baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Control type | Rotary |
| Anti-calc filter | No |
| Water tank capacity | 1.5 L |
| Concealed heating element | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Power LED | Yes |
| Product colour | White |
| Power source | AC |
| Power | 2200 W |
| Height | 252 mm |
| Weight | 1.1 kg |
| Width | 230 mm |
| Depth | 159 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Hinged lid | Yes |
| Illuminated on/off switch | Yes |
| Cord storage | Yes |
| Indication light | Yes |
| Auto power off | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Cord length | 0.7 m |
| Lid opening type | Button |