- Prekė sandėlyje
Elektrinis virdulys MAESTRO MR013 1 L 1100 W (MR-013-GREEN) Žalia, Balta
Elektrinis virdulys MAESTRO MR013 1 L 1100 W (MR-013-GREEN) Žalia, Balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Water tank capacity | 1 L |
| Overheat protection | Yes |
| Product colour | White, Green |
| Boil-dry protection | No |
| Housing material | Plastic |
| Anti-calc filter | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Keep warm function | No |
| Adjustable thermostat | No |
| Control type | Buttons |
| AC input frequency | 50/60Hz |
| Power | 900-1100 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power source | AC |
| Depth | 145 mm |
| Width | 165 mm |
| Height | 195 mm |
| Lead cable length | 0.65 m |
| 360° rotational base | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Warnings | Avoid contact with water when using., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Do not leave the unit unattended during operation. |