- Prekė sandėlyje
Elektrinis virdulys MAESTRO MR-061 (MR-061-BLACK) Juodas
Elektrinis virdulys MAESTRO MR-061 (MR-061-BLACK) Juodas













Elektrinis virdulys MAESTRO MR-061 (MR-061-BLACK) Juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Auto shut-off | Yes |
| Adjustable thermostat | No |
| Product colour | Black |
| Overheat protection | Yes |
| Backlight | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power | 1850-2200 W |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Concealed heating element | Yes |
| Housing material | Glass, Polycarbonate (PC) |
| 360° rotational base | Yes |
| Lid opening type | Button |
| Water level indicator | Yes |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using. |