- Prekė sandėlyje
Elektrinis virdulys Maestro MR-024 (MR-024-WHITE) Baltas
Elektrinis virdulys Maestro MR-024 (MR-024-WHITE) Baltas






Elektrinis virdulys Maestro MR-024 (MR-024-WHITE) Baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Lead cable length | 0,7 m |
| Kettle interior material | Stainless steel 304 |
| Temperature control | Yes |
| Keep warm function | Yes |
| Double wall | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Product colour | White |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Housing material | Plastic |
| Power source | AC |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 1850-2200 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Warnings | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using. |