- Prekė sandėlyje
„Garmin Vivoactive 5“ 3,05 cm (1,2 colio) AMOLED 42 mm Skaitmeninis 390 x 390 pikselių Jutiklinis ekranas Mėlynas „Wi-Fi“ GPS (palydovinis)
„Garmin Vivoactive 5“ 3,05 cm (1,2 colio) AMOLED 42 mm Skaitmeninis 390 x 390 pikselių Jutiklinis ekranas Mėlynas „Wi-Fi“ GPS (palydovinis)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Timer | Yes |
| Heart rate data transfer | Bluetooth/ANT+ |
| Alarm clock | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Electronic compass | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Thermometer | Yes |
| Recommended activity | Rowing, Cycling, Swimming, Golf, Skiing, Running |
| Calories burned | Yes |
| Distance travelled | Yes |
| Personal goals | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Heart rate monitor | Yes |
| Calendar | Yes |
| Find my phone function | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Activity monitoring | Yes |
| Heart rate-based calorie computation | Yes |
| Heart rate sensor type | Optical |
| Weather forecast | Yes |
| Barometric altimeter | Yes |
| Music control | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Built-in distance meter | Yes |
| Advanced workouts | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Smart notifications | Yes |
| Activity tracker | Yes |
| Band colour | Blue |
| Shape | Round |
| Protection features | Water resistant |
| Market positioning | Sport watch |
| Wrist size range | 125 - 190 mm |
| Band material | Silicone |
| Water resistance | 5 ATM |
| Buckle colour | Blue |
| Lens material | Glass |
| Watch case colour | Blue |
| Suggested gender | Any gender |
| Watch case size | 42 mm |
| Band size | One Size |
| Watch case material | Aluminium, Polymer |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery life (max) | 264 h |
| Battery life | 11 day(s) |
| Battery life (GPS mode) | 21 h |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Weight | 36 g |
| Dimensions (WxDxH) | 42.2 x 42.2 x 11.1 mm |
| Width | 42.2 mm |
| Depth | 42.2 mm |
| Thickness | 1.11 cm |
| Band width | 2 cm |
| ANT+ enabled | Yes |
| Mobile network connection | No |
| Galileo | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Mobile network generation | Not supported |
| Flash memory | 4 GB |
| Manual | Yes |
| Charger | Yes |
| Display type | Digital |
| Display resolution | 390 x 390 pixels |
| Colour display | Yes |
| Display technology | AMOLED |
| Display diagonal | 3.05 cm (1.2") |
| Touchscreen | Yes |
| Watch glass type | Corning Gorilla Glass 3 |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Headphone connectivity | Bluetooth |
| USB port | No |
| Bluetooth | Yes |
| Warnings | Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight., The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device. |