- Prekė sandėlyje
-
−1%
„Garmin Instinct 2X Solar“ 2,79 cm (1,1 colio) MIP 50 mm skaitmeninis 176 x 176 pikselių lietimui jautrus ekranas grafito spalvos GPS (palydovinis)
„Garmin Instinct 2X Solar“ 2,79 cm (1,1 colio) MIP 50 mm skaitmeninis 176 x 176 pikselių lietimui jautrus ekranas grafito spalvos GPS (palydovinis)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Training effect measurement | Yes |
| Calendar | Yes |
| Refurbished | No |
| Smart notifications | Yes |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Foot pod | Yes |
| Virtual racer function | Yes |
| Heart rate monitor | Yes |
| Timer | Yes |
| Clock mode | 12h/24h |
| Music control | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Recovery time suggestion | Yes |
| Electronic compass | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Pedometer | Yes |
| Weather display | Yes |
| Sun & moon information | Yes |
| Virtual partner function | Yes |
| Thermometer | Yes |
| Calendar notifications | Yes |
| Find my phone function | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Barometric altimeter | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Stress monitoring function | Yes |
| Buckle colour | Grey |
| Shape | Round |
| Band material | Silicone |
| Band colour | Graphite |
| Water resistance | 10 ATM |
| Suggested gender | Any gender |
| Designed for children | No |
| Band size | One Size |
| Waterproof | Yes |
| Watch case colour | Graphite |
| Market positioning | Sport watch |
| Watch case material | Polymer |
| Watch case size | 50 mm |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery life (GPS mode) | 150 h |
| Solar power | Yes |
| Thickness | 1.45 cm |
| Weight | 67 g |
| Depth | 50 mm |
| Width | 50 mm |
| GLONASS | Yes |
| Galileo | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Mobile network connection | No |
| Built-in microphone | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Cables included | USB Type-C |
| Manual | Yes |
| Display diagonal | 2.79 cm (1.1") |
| Touchscreen | Yes |
| Display resolution | 176 x 176 pixels |
| Watch glass type | Power Glass |
| Rounded display corners | Yes |
| Backlight | Yes |
| Display size (HxV) | 27 x 27 mm |
| Display type | Digital |
| Display technology | MIP |
| Colour display | No |
| Bluetooth | Yes |
| USB port | Yes |
| Wi-Fi | No |
| USB connector type | USB Type-C |
| Headphone connectivity | Bluetooth |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Warnings | The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device., Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight. |