- Prekė sandėlyje
„Garmin Fenix 8“ 3,3 cm (1,3 colio) AMOLED 43 mm Skaitmeninis 416 x 416 pikselių Jutiklinis ekranas Sidabrinis „Wi-Fi“ GPS (palydovinis)
„Garmin Fenix 8“ 3,3 cm (1,3 colio) AMOLED 43 mm Skaitmeninis 416 x 416 pikselių Jutiklinis ekranas Sidabrinis „Wi-Fi“ GPS (palydovinis)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Stress monitoring function | Yes |
| Pedometer | Yes |
| Heart rate-based calorie computation | Yes |
| Music control | Yes |
| Thermometer | Yes |
| Virtual racer function | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Heart rate contact sensors | Yes |
| Vibrating alarm clock | Yes |
| Sedentary alert function | Yes |
| Training effect measurement | Yes |
| Recommended activity | Water skiing, Pilates, Running, Skateboarding, Sailing, Volleyball, Boxing, Riding, Rowing, Hockey, Fitness, Yoga, Swimming, Golf, Motor sports, Baseball, Football, Skiing, Cycling, Hiking, Basketball, Triathlon, Water sports, Surfing, Fishing, Tennis, Walking, Climbing, Badminton, Table tennis, Diving, Breath work |
| Sun & moon information | Yes |
| Interval training | Yes |
| Electronic compass | Yes |
| Virtual partner function | Yes |
| Smart wake-up | Yes |
| Recovery time suggestion | Yes |
| Calendar | Yes |
| Multisport mode | Yes |
| Weather forecast | Yes |
| Time/distance alert | Yes |
| Race predictor | Yes |
| Barometer | Yes |
| Barometric altimeter | Yes |
| Automatic pause | Yes |
| Advanced workouts | Yes |
| Floors climbed | Yes |
| Weather display | Yes |
| Vibrating motor | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Running dynamics | Yes |
| Activity monitoring | Yes |
| Remote take picture | Yes |
| Activity tracker | Yes |
| Smart notifications | Yes |
| Remote audio playback | Yes |
| Altimeter | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Heart rate measuring | Automatic |
| Calendar notifications | Yes |
| Find my phone function | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Distance travelled | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Timer | Yes |
| Workout tracking | Yes |
| Low cardio notifications | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Removable strap | Yes |
| Water resistance | 10 ATM |
| Band material | Silicone |
| Band size | One Size |
| Watch case size | 43 mm |
| Watch case colour | Silver |
| Watch case material | Metal, Glass Fiber Reinforced Polymer (GFRP) |
| Waterproof up to | 40 m |
| Band colour | White |
| Market positioning | Sport watch |
| Shape | Round |
| Minimum strap length | 10.8 cm |
| Maximum strap length | 18.2 cm |
| Battery life (max) | 1.5 week(s) |
| Battery life (GPS mode) | 28 h |
| Battery life | 10 day(s) |
| Built-in battery | Yes |
| Battery type | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Dimensions (WxDxH) | 43 x 43 x 13.8 mm |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| GLONASS | Yes |
| SatIQ™ technology | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Keypad lock | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Flash memory | 32 GB |
| Cables included | USB |
| Charging base | Yes |
| Display diameter | 4.3 cm |
| Colour display | Yes |
| Display size (HxV) | 33 x 33 mm |
| Display resolution | 416 x 416 pixels |
| Touchscreen | Yes |
| Display type | Digital |
| Display technology | AMOLED |
| Display diagonal | 3.3 cm (1.3") |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |