„Garmin fēnix 7X Pro“ 3,56 cm (1,4 colio) MIP 51 mm Skaitmeninis 280 x 280 pikselių Jutiklinis ekranas Pilkas „Wi-Fi“ GPS (palydovinis)
„Garmin fēnix 7X Pro“ 3,56 cm (1,4 colio) MIP 51 mm Skaitmeninis 280 x 280 pikselių Jutiklinis ekranas Pilkas „Wi-Fi“ GPS (palydovinis)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 11*
d. d.
| Heart rate monitor | Yes |
| Timer | Yes |
| Call notifications | Yes |
| Remote audio playback | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Remote take picture | Yes |
| Running dynamics | Yes |
| Sun & moon information | Yes |
| Activity monitoring | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Auto training program adapting | Yes |
| Stress monitoring function | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Distance travelled | Yes |
| Thermometer | Yes |
| Electronic compass | Yes |
| Virtual partner function | Yes |
| Training recommendations | Yes |
| Barometric altimeter | Yes |
| Activity tracker | Yes |
| Smart notifications | Yes |
| Heart rate measuring | Manual, Automatic |
| Training programming | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Race predictor | Yes |
| Personal goals | Yes |
| Automatic daily activity detection | Yes |
| Heart rate contact sensors | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Pedometer | Yes |
| Blood pressure monitor | Yes |
| Find my phone function | Yes |
| Weather display | Yes |
| Music control | Yes |
| Calendar | Yes |
| Training effect measurement | Yes |
| Workout tracking | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Recovery time suggestion | Yes |
| Interval training | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Market positioning | Sport watch |
| Watch case size | 51 mm |
| Watch case colour | Grey |
| Band colour | Black |
| Lens material | Glass |
| Wrist size range | 127 - 210 mm |
| Shape | Round |
| Watch case material | Fibre Reinforced Plastic (FRP), Stainless steel |
| Water resistance | 10 ATM |
| Band material | Silicone |
| Battery type | Built-in battery |
| Solar power | Yes |
| Battery life | 37 day(s) |
| Thickness | 1.49 cm |
| Width | 51 mm |
| Weight | 96 g |
| Depth | 51 mm |
| GPS (satellite) | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Galileo | Yes |
| Mobile operating systems supported | iOS, Android |
| Flash memory | 32 GB |
| Display resolution | 280 x 280 pixels |
| Touchscreen | Yes |
| Display type | Digital |
| Display technology | MIP |
| Display diagonal | 3.56 cm (1.4") |
| Watch glass type | Power Glass |
| Colour display | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Warnings | Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device., The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight. |