-
−1%
Garmin epix Pro (Gen 2) 3,56 cm (1,4 colio) AMOLED 51 mm skaitmeninis 454 x 454 pikselių jutiklinis ekranas pilkas Wi-Fi GPS (palydovas)
Garmin epix Pro (Gen 2) 3,56 cm (1,4 colio) AMOLED 51 mm skaitmeninis 454 x 454 pikselių jutiklinis ekranas pilkas Wi-Fi GPS (palydovas)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Virtualaus partnerio funkcija | Taip |
| Išmanieji pranešimai | Taip |
| Automatinio mokymo programos pritaikymas | Taip |
| Muzikos valdymas | Taip |
| Rasės prognozuotojas | Taip |
| Automatinis kasdienio aktyvumo aptikimas | Taip |
| Funkcija „Rasti mano telefoną“ | Taip |
| Mokymo programos | Taip |
| Treniruočių efekto matavimas | Taip |
| Bėgimo dinamika | Taip |
| Širdies ritmo matavimas | Automatinis |
| Širdies ritmo jutikliai | Taip |
| Skambučių pranešimai | Taip |
| Mokymo rekomendacijos | Taip |
| Akselerometras | Taip |
| Chronometras | Taip |
| Veiklos stebėjimas | Taip |
| Treniruočių stebėjimas | Taip |
| Pasiūlymas dėl atsigavimo laiko | Taip |
| Intervalinės treniruotės | Taip |
| Miego kokybė | Taip |
| Žadintuvas | Taip |
| Giroskopas | Taip |
| Barometrinis aukštimatis | Taip |
| Rekomenduojama veikla | Irklavimas, Ledo ritulys, Svorio treniruotės, Joga, Dviračių sportas, Žygiai pėsčiomis, Krepšinis, Žvejyba, Futbolas, Slidinėjimas, Elipsinis, Plaukimas, Golfas, Laipiojimas, Badmintonas, Stalo tenisas, Tenisas, Ėjimas, Triatlonas, Vandens sportas, Banglenčių sportas, Vandens slidės, Pilatesas Automobilių sportas, Beisbolas, Diskgolfas, Bėgimas, Buriavimas, Tinklinis, Boksas, Nardymas, Snieglenčių sportas, Didelio intensyvumo intervalinis intervalas (HIIT) |
| Termometras | Taip |
| Nuotolinis fotografavimas | Taip |
| Kraujo deguonies jutiklis | Taip |
| Orų rodymas | Taip |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Taip |
| Žingsniamatis | Taip |
| Kraujospūdžio matuoklis | Taip |
| Elektroninis kompasas | Taip |
| Informacija apie saulę ir mėnulį | Taip |
| Streso stebėjimo funkcija | Taip |
| Asmeniniai tikslai | Taip |
| Aktyvumo stebėjimo priemonė | Taip |
| Kalendorius | Taip |
| Nuotolinis garso atkūrimas | Taip |
| Nuvažiuotas atstumas | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Širdies ritmo monitorius | Taip |
| Funkcija „Rasti mano laikrodį“ | Taip |
| Sudegintos kalorijos | Taip |
| Laikas nuo laiko skirtumo asistentas | Taip |
| LED žibintuvėlis | Taip |
| Atsparumas vandeniui | 10 bankomatų |
| Forma | Apvalus |
| Objektyvo medžiaga | Stiklas |
| Juostos medžiaga | Silikonas |
| Juostelės spalva | Juoda |
| Riešo dydžio diapazonas | 127–210 mm |
| Laikrodžio korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas, Stiklo pluoštu armuotas polimeras (GFRP) |
| Laikrodžio korpuso spalva | Pilka |
| Laikrodžio korpuso dydis | 51 mm |
| Rinkos pozicionavimas | Sportinis laikrodis |
| Baterijos veikimo laikas (GPS režimu) | 82 val. |
| Baterijos veikimo laikas | 31 diena(-os) |
| Baterijos veikimo laikas (energijos taupymo režimas) | 984 val. |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Plotis | 51 mm |
| Storis | 1,49 cm |
| Svoris | 98 g |
| Gylis | 51 mm |
| GLONASS | Taip |
| Galilėjus | Taip |
| GPS (palydovinis) | Taip |
| „SatIQ™“ technologija | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS Androidas |
| „Flash“ atmintis | 32 GB |
| Laikrodžio stiklo tipas | Corning Gorilla Glass |
| Spalvotas ekranas | Taip |
| Visada įjungtas ekranas | Taip |
| Ekrano raiška | 454 x 454 pikselių |
| Ekrano technologija | AMOLED |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Ekrano įstrižainė | 3,56 cm (1,4 colio) |
| Ekrano tipas | Skaitmeninis |
| Įjungta ANT+ | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Artimojo lauko ryšys (NFC) | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Įspėjimai | Venkite ilgalaikio sąlyčio su vandeniu, kad nepažeistumėte prietaiso. Nelaikykite gaminio ekstremaliose temperatūrose ar tiesioginiuose saulės spinduliuose. Laikrodžio baterijos neturėtų keisti neįgalioti asmenys. Jei baterija išsikrauna, kreipkitės į įgaliotąjį techninės priežiūros centrą. |