EYESKEY EK-4076 kompasas
EYESKEY EK-4076 kompasas
EYESKEY EK-4076 kompasas
Garantija
120 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Lid | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Built-in spirit level | Yes |
| Material | Aluminium |
| Type | Magnetic navigational compass |
| Height | 28 mm |
| Depth | 94 mm |
| Weight | 300 g |
| Width | 66 mm |