Ever CLASSIC 3m Black 5 kintamosios srovės lizdas (-iai) 250 V
Ever CLASSIC 3m Black 5 kintamosios srovės lizdas (-iai) 250 V








Ever CLASSIC 3m Black 5 kintamosios srovės lizdas (-iai) 250 V
Garantija
120 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Saugu vaikams | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Apsauga nuo viršsrovės | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Didžiausia galia | 2500 W |
| Nominali srovės išvestis | 10 A |
| Kintamosios srovės lizdų kiekis | 5 kintamosios srovės lizdai |
| Nominali įėjimo įtampa | 250 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Viršįtampių energijos įvertinimas | 175 J |
| Svoris | 577 g |
| Ūgis | 50 mm |
| Plotis | 345 mm |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| Gylis | 64 mm |
| LED indikatoriai | Taip |
| Viršįtampių indikatorius | Taip |