- Prekė sandėlyje
Kontaktinis grilis Esperanza EKG007
Kontaktinis grilis Esperanza EKG007





Kontaktinis grilis Esperanza EKG007
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Control type | Rotary |
| Number of cooking zones | 1 zone(s) |
| Form factor | Rectangular |
| Product colour | Stainless steel, Black |
| LED indicators | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Cool wall housing | Yes |
| Lid features | Hinged lid |
| Cooking surface (W x D) | 280 x 235 mm |
| Lid | Yes |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| Power | 2000 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Warnings | Do not use outdoors or near water., The appliance must be connected to a grounded outlet., Do not touch hot surfaces during use. |