- Prekė sandėlyje
-
−1%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cooking surface (W x D) | 145 x 230 mm |
| Product colour | Stainless steel, Black |
| Indication light | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Cool wall housing | Yes |
| Form factor | Rectangular |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power | 750 W |
| Warnings | The appliance must be connected to a grounded outlet., Do not touch hot surfaces during use., Do not use outdoors or near water. |