- Prekė sandėlyje
Kontaktinis grilis Esperanza EKG005
Kontaktinis grilis Esperanza EKG005




Kontaktinis grilis Esperanza EKG005
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 12*
d. d.
| Cooking surface (W x D) | 145 x 230 mm |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Product colour | Black, Stainless steel |
| Form factor | Rectangular |
| Non-stick coating | Yes |
| Cool wall housing | Yes |
| Power | 750 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |