-
−22%
„EnerGenie“ EG-PDU-10C132C19 maitinimo paskirstymo blokas (PDU), 10 vnt. C13 lizdų, 1U, 16A, C20 kištukas, 2 m kabelis, juodas
„EnerGenie“ EG-PDU-10C132C19 maitinimo paskirstymo blokas (PDU), 10 vnt. C13 lizdų, 1U, 16A, C20 kištukas, 2 m kabelis, juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Certification | CE |
| RoHS compliance | Y |
| Cable length | 2 m |
| On/off switch | Yes |
| Product colour | Black |
| Rack capacity | 1U |
| Maximum current | 16 A |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Nominal input voltage | 250 V |
| Maximum power | 3500 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Weight | 800 g |
| Power plug | C20 |
| AC outlet types | C13 coupler |
| AC outlets quantity | 10 AC outlet(s) |
| Warnings | Do not use in a humid environment., Do not overload the power strip with more devices than recommended., Keep away from sources of heat. |