- In stock
X-RUNNER ELECTRIC FOLDABLE TREADMILL
X-RUNNER ELECTRIC FOLDABLE TREADMILL




X-RUNNER ELECTRIC FOLDABLE TREADMILL
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Maximum user weight | 120 kg |
| Application | Yes |
| Foldable | Yes |
| Housing colour | Black |
| Product type | Treadmill |
| Maximum speed | 12 km/h |
| Length | 1175 mm |
| Width | 569 mm |
| Warnings | Keep out of the reach of children under a certain age., The product contains batteries that must be disposed of properly., Do not use near fire or heat sources. |