Elektrinis paspirtukas Razor Ecosmart SUP
Elektrinis paspirtukas Razor Ecosmart SUP







Elektrinis paspirtukas Razor Ecosmart SUP
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Ratų skaičius | 2 ratai |
| Maksimalus diapazonas | 19 km |
| Maksimalus greitis | 25 km/val. |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 16 metų |
| Galinių padangų dydis (imperiniai matai) | 40,6 cm (16 colių) |
| Priekinių padangų dydis (imperiniai matai) | 40,6 cm (16 colių) |
| Tipas | Elektrinis paspirtukas |
| Maksimalus krovinio svoris | 100 kg |
| Rekomenduojama lytis | Bet kokia lytis |
| Maksimali variklio galia | 350 W |
| Plotis | 525 mm |
| Ilgis | 1455 mm |
| Svoris | 28,5 kg |
| Ūgis | 1150 mm |
| Įskaičiuota sėdynė | Ne |