Elektrinis bėgimo takelis Kingsmith TREADMILL G1
Elektrinis bėgimo takelis Kingsmith TREADMILL G1
















Elektrinis bėgimo takelis Kingsmith TREADMILL G1
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Mokymo metu rodomi parametrai | Atstumas, Laikas, Greitis, Kalorijos |
| Lengva sulankstyti | Taip |
| Ratukai | Taip |
| Palaikomos programos | KS Fit |
| Mokymo programos | Ėjimas, Bėgimas |
| Sulankstomas | Taip |
| Valdymo tipas | Rankenėlė |
| Produkto spalva | Pilka |
| Maksimalus greitis | 12 km/val. |
| Smūgių absorbcija | Taip |
| Kintamas greitis | Taip |
| Išmaniojo telefono / planšetinio kompiuterio laikiklis | Taip |
| Maksimalus naudotojo svoris | 110 kg |
| Nuolydžio reguliavimas | Ne |
| Bėgimo plotas (P x I) | 1220 x 440 mm |
| Ūgis | 1053 mm |
| Gylis | 1437 mm |
| Plotis | 739 mm |
| Sulankstyto gaminio matmenys (P x G x A) | 739 x 1009 x 272 mm |
| Įspėjimai | Nenaudokite bėgimo takelio šalia vandens. |