- Prekė sandelyje
Elektrinė kepsninė TEFAL OPTIGRILL+ GC716D12
Elektrinė kepsninė TEFAL OPTIGRILL+ GC716D12



Elektrinė kepsninė TEFAL OPTIGRILL+ GC716D12
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TEFAL, Tefal |
| Modelis | OptiGrill+ GC716D12 |
| Spalva | Sidabro sp., Juoda sp |
| Medžiaga | Plastikas |
| Galia | 2000 W |
| Kepimo paviršiaus ilgis | 30 cm |
| Kepimo paviršiaus plotis | 20 cm |
| Paviršiaus padengimas | Nelimpanti danga |
| Programų skaičius | 6 |
| Valdymas | Elektroninis |
| Laikmatis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Su dangčiu | Taip |
| Termostatas | Taip |
| Dėklas riebalams nutekėti | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Laido ilgis | 0.8 m |
| Neslystantis pagrindas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 8.7 kg. |
| Ilgis | 400 mm. |
| Plotis | 230 mm. |
| Aukštis | 450 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |