- Prekė sandelyje
Elektrinė kepsninė TEFAL OPTIGRILL+ GC714834
Elektrinė kepsninė TEFAL OPTIGRILL+ GC714834
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TEFAL, Tefal |
| Modelis | OptiGrill+ GC714834 |
| Svoris | 6.9 kg, 6.9 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Medžiaga | Metalas, Plastikas, Nerūdijantysis plienas |
| Galia | 2000 W |
| Kepimo paviršiaus ilgis | 30 cm |
| Kepimo paviršiaus plotis | 20 cm |
| Paviršiaus padengimas | Nelimpanti danga |
| Kepimo paviršiaus plotas | 0.06 m² |
| Funkcijos | Atšildymas, pašildymas, kepimas, apkepimas. Mėsos storio matavimas. Kepimo lygio indikacija |
| Programų skaičius | 6 |
| Valdymas | Mechaninis, Elektroninis |
| Laikmatis | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Su dangčiu | Taip |
| Termostatas | Taip |
| Dėklas riebalams nutekėti | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Ne |
| Laido ilgis | 0.8 m |
| Neslystantis pagrindas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Kai kurias dalis galima plauti indaplovėje |
| Ilgis | 560 mm. |
| Plotis | 260 mm. |
| Aukštis | 480 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |