- Prekė sandelyje
Elektrinė kepsninė BOSCH TCG4215
Elektrinė kepsninė BOSCH TCG4215



Elektrinė kepsninė BOSCH TCG4215
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Modelis | TCG4215 |
| Ilgis | 11.5 cm, 420 mm. |
| Plotis | 40 cm, 205 mm. |
| Aukštis | 33 cm, 370 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Medžiaga | Plastikas |
| Galia | 2000 W |
| Kepimo paviršiaus ilgis | 32.8 cm |
| Kepimo paviršiaus plotis | 23.8 cm |
| Paviršiaus padengimas | Aliuminis, Nelimpanti danga |
| Su dangčiu | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Naudojimo galimybės: uždaryta - kaip kontaktinės grotelės, atidaryta - kaip kepsninė, kaitinant abi plokšteles |
| Svoris | 5.4 kg. |
| Pagaminimo šalis | GR |