Elektrinės kepsninės Black+Decker BXGR2000E (2000W)
Elektrinės kepsninės Black+Decker BXGR2000E (2000W)








Elektrinės kepsninės Black+Decker BXGR2000E (2000W)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Grill surface area | 754 cm² |
| Easy to clean | Yes |
| Product colour | Steel, Black |
| Countdown timer | Yes |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Drip tray | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Built-in display | LCD |
| Dishwasher proof accessories | Yes |
| Removable grill plates | Yes |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Control type | Knob |
| Input voltage | 230 - 240 V |
| Frequency | 50 - 60 Hz |
| Height | 145 mm |
| Depth | 344 mm |
| Width | 345 mm |