Dviejų asmenų turistinė palapinė „Alpenair Iglo“ kempingui, vandeniui atspari, tinklelis nuo uodų
Dviejų asmenų turistinė palapinė „Alpenair Iglo“ kempingui, vandeniui atspari, tinklelis nuo uodų






Dviejų asmenų turistinė palapinė „Alpenair Iglo“ kempingui, vandeniui atspari, tinklelis nuo uodų
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Tent fabric waterproof rating | 150 cm |
| Comfort sleeping capacity (max) | 2 person(s) |
| Number of sleeping places | 2 person(s) |
| Weatherproof | Yes |
| Number of rooms | 1 |
| Product colour | Green, Blue |
| Type | Tourist tent |
| Purpose | Camping |
| Sleeping area height | 95 cm |
| Living area (W x L) | 1200 x 1900 mm |
| Weight | 1.99 kg |
| Frame material | Steel |
| Tent floor material | Polyethylene |
| Tent fly sheet material | Polyester |