-
−3%
DĖŽUTĖ RŪKINIMO FF488
DĖŽUTĖ RŪKINIMO FF488



DĖŽUTĖ RŪKINIMO FF488
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ESSCHERT_DES, Esschert Design |
| Artikulas | FF488 |
| Ilgis | 10 cm, 90 mm. |
| Plotis | 10 cm, 150 mm. |
| Aukštis | 7 cm, 80 mm. |
| Spalva | Grafito sp |
| Medžiaga | Ketus |
| Papildoma informacija | - pagamintas iš ketaus- medžio drožlės komplekte- paprasta naudoti |
| Svoris | 0.844 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |