-
−5%
Deuter Belt I juosmens krepšys, poliamidas, raudonas, su plyšimo efektu
Deuter Belt I juosmens krepšys, poliamidas, raudonas, su plyšimo efektu
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Coloration | Monochromatic |
| Closure type | Zipper |
| Gender | Unisex |
| Handles quantity | 1 |
| Adjustable straps | Yes |
| Material | Polyamide, Ripstop |
| Product main colour | Red |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Doesn't contain | PFC |
| Linear mass density | 210 D |
| Volume | 1.5 L |
| Width | 230 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 110 g |
| Depth | 70 mm |
| Warnings | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |