- Prekė sandėlyje
„Deeper“ išmanusis sonaras CHIRP+ 3 žuvų ieškiklis 100 m
„Deeper“ išmanusis sonaras CHIRP+ 3 žuvų ieškiklis 100 m
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Minimum depth | 0.15 m |
| Material | ABS |
| Cone angle | 47°/ 20°/ 7° |
| Frequency | 100 kHz / 240 kHz / 675 kHz |
| Product colour | Black |
| Maximum depth | 100 m |
| Working temperature (min) | - 20 °C |
| Working temperature (max) | 40°C |
| Waterproof | Yes |
| Shooting distance | 120 m |
| Wi-Fi | Yes |
| Cover for night fishing | Yes |
| USB cable | Yes |
| Pouch | Yes |
| Bolts included | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 1300 mAh |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Warnings | Avoid contact of the appliance with water when it is plugged in., The unit may contain lithium batteries. Dispose of according to local regulations., The appliance contains electrical components that may be hazardous to children. |
| Fast charging | Yes |
| Charging current | 1.5 A |
| Charging voltage | 5 V |
| GLONASS | Yes |
| Galileo | Yes |
| BeiDou | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |