- 1-2d.d
Cycplus M2 dviračio kompiuteris - suderinamas su Strava, Trainingpeaks ir kt.
Šis GPS dviračio kompiuteris yra puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems dviratininkams. Jis pasižymi tikslia navigacija, kuri padeda lengvai sekti maršrutą ir išvengti klaidų. Be to, įrenginys turi ilgą baterijos veikimo laiką, todėl galite mėgautis ilgomis kelionėmis be rūpesčių dėl įkrovimo. Taip pat, jis yra atsparus vandeniui, todėl galite drąsiai važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis. Tačiau, vienas iš trūkumų yra tai, kad prietaiso ekranas gali būti sunkiai įskaitomas tiesioginėje saulės šviesoje, kas kartais gali apsunkinti informacijos peržiūrą kelionės metu.
Cycplus M2 dviračio kompiuteris - suderinamas su Strava, Trainingpeaks ir kt.
Šis GPS dviračio kompiuteris yra puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems dviratininkams. Jis pasižymi tikslia navigacija, kuri padeda lengvai sekti maršrutą ir išvengti klaidų. Be to, įrenginys turi ilgą baterijos veikimo laiką, todėl galite mėgautis ilgomis kelionėmis be rūpesčių dėl įkrovimo. Taip pat, jis yra atsparus vandeniui, todėl galite drąsiai važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis. Tačiau, vienas iš trūkumų yra tai, kad prietaiso ekranas gali būti sunkiai įskaitomas tiesioginėje saulės šviesoje, kas kartais gali apsunkinti informacijos peržiūrą kelionės metu.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 1 - 2*
d. d.
Ar dažnai važinėjate dviračiu? Užtikrinkite patogią prieigą prie savo važiavimo informacijos! „Cycplus M2“ dviračio kompiuteris turi 2,5 colio ekraną, kuriame rasite visus svarbiausius duomenis. Jo veikimo laikas vienu įkrovimu yra apie 35 valandas, o IPX6 atsparumas vandeniui leidžia jį naudoti net ir lyjant be rūpesčių. Įrenginys taip pat suderinamas su ANT+ protokolu, todėl galite lengvai prijungti prie papildomų jutiklių.

Kompiuteris sveria tik 68 g, o jo matmenys yra 66 x 66 x 22 mm – jis neužims daug vietos ant dviračio vairo. Be to, įrenginio 2,5 colio ekranas užtikrina ryškų ir aiškų vaizdą beveik bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Dabar tereikia žvilgtelėti, kad patikrintumėte, pavyzdžiui, dabartinį greitį, atstumą, temperatūrą ar laiką!

Nebijokite dažnai krauti kompiuterio. „M2“ aprūpintas galinga 1100 mAh baterija, kuri užtikrina iki 35 valandų veikimo laiką. Norėdami įkrauti įrenginį, tiesiog prijunkite jį prie integruoto USB-C prievado – maždaug po 3,5 valandos jis vėl bus pilnai veikiantis!

Ar jums rūpi papildoma informacija? Jokių problemų – M2 dviračio kompiuteris suderinamas su ANT+ protokolu, o tai reiškia, kad jį galite lengvai susieti su papildomais jutikliais. Širdies ritmo, greičio, ritmo ar galios jutiklis – sprendimas jūsų! Taip pat galima sinchronizuoti duomenis su XOSS programėle per „Bluetooth 5.0“. Mėgaukitės dar patogesne prieiga prie informacijos, stebėkite savo pažangą ir išsikelkite kitus tikslus!

| Gamintojas | Cycplus |
|---|---|
| Modelis | M2 |
| Ekranas | 2,5 colio |
| Suderinamumas su ANT+ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Baterijos talpa | 1100 mAh |
| Darbo laikas | Maždaug 35 val. |
| Įkrovimo laikas | Maždaug 3,5 val. |
| Įkrovimo prievadas | USB-C |
| Atsparus vandeniui | IPX6 |
| Matmenys | 66 x 66 x 22 mm |
| Svoris | 68 g |
| Gamintojas | CYCPLUS |
| Grynasis svoris | 680 g. |
| Dėžutės plotis | 8,00 cm. |
| Dėžutės aukštis | 2,50 cm. |
| Dėžutės ilgis | 12,50 cm. |
| Bendras svoris | 120 g. |