Cycplus AL1 elektrinis siurblys
Cycplus AL1 elektrinis siurblys
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
„Cycplus A2 Plus“ – tai nešiojamas elektrinis padangų ir kamuolių pripūtimo prietaisas, skirtas greitam ir tiksliam padangų pripūtimui. Jis siūlo maksimalų 150 PSI slėgį, automatinio išsijungimo funkciją ir ±0,1 baro matavimo tikslumą, kad būtų galima saugiai nustatyti tikslinį slėgį. Kompaktiškas dizainas pasižymi lengvai įskaitomu, neatspindinčiu LED ekranu ir valdymo mygtukais, o visa tai papildo patogi ištraukiama žarna.
Specialiai sukurtas didelės galios variklis užtikrina iki 100 % didesnį pripūtimo greitį, palyginti su standartiniais sprendimais. Praktiškai tai reiškia, kad 195/65R15 automobilio padangą galite pripūsti nuo 2,0 iki 2,5 baro maždaug per 1 minutę, o pilnas pripūtimas nuo nulio užtruks apie 6 minutes. Tačiau tai dar ne visos galimybės. Motociklo padanga pasiekia 50 PSI maždaug per 2–3 minutes, o 700×25C plento padanga – net 120 PSI maždaug per 1 minutę. Taigi, galite pasiruošti keliui akimirksniu!
Siurblys leidžia nustatyti tikslinę slėgio vertę, kurią pasiekus, automatiškai išsijungia. Esant iki ±0,1 baro tikslumui, galite būti tikri, kad jūsų padangos pripūstos tiksliai tiek, kiek reikia. Apsauginis LED ekranas su apsauga nuo akinimo rodo dabartinius parametrus lengvai įskaitoma forma, todėl jį lengva valdyti net ir esant sudėtingesnėms apšvietimo sąlygoms.
„Cycplus A2 Plus“ aprūpintas didelės talpos 3 × 2600 mAh baterija, kurios bendra galia yra 7800 mAh esant 3,7 volto įtampai. Toks sprendimas leidžia pakartotinai naudoti energiją, nereikia dažnai krauti, be to, įrenginį galima naudoti kaip avarinę išorinę bateriją. Tai praktiška pagalba kelyje, kai reikia įkrauti telefoną ar kitą mobilųjį įrenginį.
Įrenginys gali veikti dviem būdais: belaidžiu būdu, su USB-C įkrovimu ir QC 3.0 palaikymu, ir laidiniu būdu, maitinamas per nuolatinės srovės lizdą. Dėl šio derinio siurblys gali veikti tiek namuose, tiek kelyje, nepriklausomai nuo standartinių maitinimo šaltinių.
Siurblys sukurtas efektyviam šilumos išsklaidymui. Tinklelio ventiliacijos angos, metalinis šerdis, pagreitinantis šilumos perdavimą, ir įmontuotas spiralinis ventiliatorius užtikrina greitą aušinimą, todėl siurblys veikia stabiliai net ir esant dideliam apkrovimui ir sumažina perkaitimo riziką.
„A2 Plus“ suderinamas su „Presta“ ir „Schrader“ ventiliais, todėl tinka pripūsti automobilių, motociklų ir dviračių padangas bei kamuolius. Be to, papildoma LED avarinio apšvietimo funkcija padidina saugumą sustojant naktį ir palengvina įrenginio valdymą sutemus.
| Gamintojas | Cycplus |
|---|---|
| Vardas | Cycplus A2 Plus |
| Modelis | AL1 |
| Maksimalus slėgis | 150 PSI |
| Matavimo tikslumas | ±0,1 baro |
| Baterijos talpa | 3 × 2600 mAh (7800 mAh) |
| Baterijos įtampa | 3,7 V |
| Maitinimo šaltinis | Įkraunamas (su USB-C QC 3.0 įkrovimu) / nuolatinė srovė |
| Suderinami vožtuvai | Presta, Schrader |
| Matmenys | Apytiksliai 19,6 × 6,4 × 7,4 cm |
| Papildomos funkcijos | Nešiojamoji baterija, LED apšvietimas |
| Gamintojas | CYCPLUS |
| Bendras svoris | 1070 g. |
| Grynasis svoris | 600 g. |
| Dėžutės ilgis | 23,50 cm. |
| Dėžutės plotis | 8,50 cm. |
| Dėžutės aukštis | 14,00 cm. |