„Cycplus A14“ elektrinis siurblys
„Cycplus A14“ elektrinis siurblys
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
„Cycplus A14“ yra belaidis elektrinis pripūtiklis, skirtas greitam ir tiksliam padangų ir kamuolių pripūtimui. Įrenginys pasižymi įspūdingu našumu – automobilio padangą pripūsti nuo 36 PSI iki 42 PSI užtrunka apie 2 minutes, o pilnai pripūsti nuo nulio – apie 9 minutes. Dideliame skaitmeniniame ekrane realiuoju laiku rodoma svarbiausia informacija, o matavimo tikslumas yra ±1 PSI, todėl galite gauti būtent tokį slėgį, kokio jums reikia.
Naudojami techniniai sprendimai leidžia „Cycplus A14“ pasiekti labai aukštą našumą. 700×25C dviračio padangą prietaisas visiškai pripūs per maždaug 90 sekundžių. Automobilio padangą pripūsite maždaug per 8–12 minučių, motociklo padangą – per maždaug 5–6 minutes, o kamuolį – vos per vieną minutę. Pamirškite ilgą laukimą!
Integruota įkraunama baterija leidžia naudoti pripūtiklį pakartotinai, nereikalaujant dažno įkrovimo. Vienu įkrovimu galite pripūsti apie 9 automobilių padangas nuo 28 PSI iki 33 PSI, apie 15 motociklų padangų nuo 36 PSI iki 42 PSI, apie 10 dviračių padangų nuo 0 iki 120 PSI arba net 40 kamuolių, kurių slėgis yra 0–8 PSI. Dėl to „Cycplus A14“ tinka daugeliui skirtingų situacijų!
Belaidis dizainas pašalina susivėlusių laidų problemą ir poreikį jungti įrenginį į atitinkamą lizdą. Pompa veikia visiškai autonomiškai, todėl ją galite naudoti bet kur. Be to, automatinio sustabdymo funkcija užtikrina, kad pasiekus tikslinį slėgį, prietaisas pats nustos veikti, apsaugodamas padangą nuo per didelio pripūtimo.
Dideliame skaitmeniniame ekrane rodomas esamas slėgis, pasirinktas režimas, matavimo vienetai ir akumuliatoriaus lygis. Tai suteikia jums visišką viso proceso kontrolę. Įrenginys valdomas patogiais mygtukais ir yra labai paprastas. Tiesiog prijunkite žarną, įjunkite įrenginį, nustatykite tikslinį slėgį ir palaukite, kol siurblys atliks visa kita!
„A14“ buvo sukurtas galvojant apie mobilumą. Dėl plono 170 × 51 × 56 mm dydžio ir 395 g svorio prietaisas lengvai telpa automobilio daiktadėžėje, puodelių laikiklyje ar kuprinėje. Ergonomiška forma leidžia patogiai naudoti viena ranka, o tai ypač naudinga greitai pripučiant padangas kelyje.
Pridedami priedai užtikrina suderinamumą su įvairių tipų padangomis ir kamuoliukais. Komplekte yra žarna, ventilio adapteris ir pripūtimo adata, todėl vos per kelias akimirkas galite pritaikyti pripūtiklį pagal savo poreikius.
| Gamintojas | Cycplus |
|---|---|
| Modelis | A14 |
| Maks. slėgis | 150 PSI / 10,3 baro |
| Matavimo tikslumas | ±1 PSI |
| Ekranas | Skaitmeninis |
| Automatinio sustabdymo funkcija | Taip |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Baterijos įtampa | 7,4 V |
| Įkrovimo prievadas | USB-C |
| Įkrovimo laikas | Maždaug 2 val. |
| Darbinė srovė | 1–6 A |
| Matmenys | 170 × 51 × 56 mm |
| Svoris | 395 g |
| Gamintojas | CYCPLUS |
| Bendras svoris | 500 g. |
| Grynasis svoris | 400 g. |
| Dėžutės ilgis | 17,00 cm. |
| Dėžutės plotis | 8,00 cm. |
| Dėžutės aukštis | 6,00 cm. |