-
−5%
„Cocoon MNT2-UL“ turistinė palapinė, 2 asmenims, balta, burinė
„Cocoon MNT2-UL“ turistinė palapinė, 2 asmenims, balta, burinė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Number of sleeping places | 2 person(s) |
| Comfort sleeping capacity (max) | 2 person(s) |
| Frame type | Hard frame |
| Purpose | Camping |
| Mosquito net | Yes |
| Coloration | Monochromatic |
| Ventilation | Yes |
| Type | Sail tent |
| Number of rooms | 1 |
| Tent organiser | Yes |
| Product colour | White |
| Depth | 2000 mm |
| Width | 2000 mm |
| Weight | 355 g |
| Exterior finish material | Polyester |
| Interior material | Polyester |