- Prekė sandėlyje
Clatronic DVG 3686 Grilis elektrinis juodas 1400 W
Clatronic DVG 3686 Grilis elektrinis juodas 1400 W


Clatronic DVG 3686 Grilis elektrinis juodas 1400 W
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cooking surface shape | Round |
| Product colour | Black |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Type | Grill |
| Total power | 1400 W |
| Adjustable thermostat | No |
| On/off switch | Yes |
| Heat source | Electric |
| Legs | No |
| Castor wheels | No |
| LED indicators | Yes |