Čiuožykla 4IQ, antracito, 295 cm
Čiuožykla 4IQ, antracito, 295 cm



Čiuožykla 4IQ, antracito, 295 cm
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | 4IQ, 4IQ |
| Ilgis | 295 cm, 2900 mm. |
| Plotis | 49.5 cm, 500 mm. |
| Spalva | Grafito sp |
| Medžiaga | Didelio tankio polietilenas (HDPE) |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 3 m |
| Didžiausias naudotojo/ | ų kūno svoris- 60 kg |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 11.5 kg. |
| Aukštis | 29 mm. |
| Pagaminimo šalis | LT |