- Prekė sandėlyje
Case Logic 3204929
Case Logic 3204929
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
Praktiška kuprinė su 26 litrų talpos daiktams susidėti, įskaitant du didelius skyrius, dvigubas priekines kišenes ir daugybę tvarkos galimybių, pagaminta iš perdirbtų medžiagų.
| Savybės | |
|---|---|
| Kuprinės tipas: | Laisvalaikio kuprinė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Pagrindinė produkto spalva: | Oranžinė |
| Stilius: | Miestas |
| Nešiojamojo kompiuterio skyrius: | Taip |
| Rekomenduojama lytis: | Unisex |
| Išorinės kišenės: | Priekinė kišenė, Šoninė kišenė |
| Spalva: | Monochromatinis |
| Linijinis masės tankis: | 600 D |
| Planšetinio kompiuterio skyrius: | Taip |
| Minimalus suderinamas ekrano dydis: | 25,4 cm (10 colių) |
| Didžiausias suderinamumo lygis ekrano dydžiui: | 39,6 cm (15,6 colio) |
| Pečių dirželis: | Taip |
| Atsparus vandeniui: | Taip |
| Nešimo rankena(-os): | Taip |
| Uždarymo tipas: | Užtrauktukas |
| Vidinės kišenės: | Kišenė mobiliajam telefonui, kišenė rašikliui, kišenė planšetiniam kompiuteriui |
| Perdirbta medžiaga: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 300 mm |
| Gylis: | 280 mm |
| Ūgis: | 450 mm |
| Svoris: | 500 g |
| Nešiojamojo kompiuterio skyriaus matmenys (P x G x A): | 385 x 31 x 265 mm |
| Tūris: | 26 litrai |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 330 mm |
| Pakuotės gylis: | 40 mm |
| Pakuotės aukštis: | 480 mm |
| Kiekis: | 1 |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės dėžutės plotis: | 500 mm |
| Pagrindinės dėžutės ilgis: | 370 mm |
| Pagrindinės dėžutės aukštis: | 175 mm |
| Pagrindinės dėžutės grynasis svoris: | 2,1 kg |